хотел Фламинго
Слънчев бряг
Хотелски Комплекс „Фламинго“ е изграден през 2004г., разположен е в северната част на курорта, само на 250 м. от плажа и на 400 м. от центъра на курорта.
Настаняване в Хотел „Фламинго“:
Хотел „Фламинго“ представлява шест етажна сграда с два асансьора. Хотелският комплекс разполага със 158 стаи за настаняване, включително фамилни и стаи за инвалиди.
Ресторант и барове:
На разположение на гостите на хотелски комплекс „Фламинго“ са основен ресторант, Лоби, Дневен и Воден бар.
Спортен център:
Хотел „Фламинго“ предлага на своите гости открит басейн, фитнес салон и сауна.
Услуги от хотела:
Гостите на хотел „Фламинго“ могат да се възползват от услугите на: рум сървиз от 8:00 до 24:00 часа, ютия, обмяна на валута на рецепция, сейф, салон за красота, масажи, медицински услуги и интернет зала срещу заплащане. За най-малките гости хотела е предвидил бебешка кошарка, детски столчета в ресторанта, детски басейн и детска площадка.
В стаята: Климатик, Балкон, Баня, Сешоар, Минибар, Телефон, ТВ, Сателитна ТВ. Всяка една от стаите е обзаведена модерно и разполага с просторна тераса с маса с два стола и чудесна гледка към басейна на хотела, разтегателен фотьойл, централна климатична система, телефон, телевизор със сателитни програми, мини-бар, баня с душ и сешоар.